Atgriešanās īstās klasēs

back to class 1Pagājušais gads nav bijis parasts, un mēs esam bezgala priecīgi, ka beidzot saņēmām Šveices varas iestāžu atļauju atgriezties pie pilna laika klātienes studijām.

Sākot ar 26.aprīli, nodarbības visās mūsu programmās ir pieejamas klātienē mūsu skaistajās studentu pilsētiņās visā Šveicē. Ceram, ka tā būs visu pavasara semestri un arī pēc vasaras brīvlaika – visā rudens semestrī.

Skolas turpina ievērot piesardzības pasākumus, lai ierobežotu pandēmiju: studenti valkā maskas, veic PCR testus pēc tam, kad uz 48 stundām vai vairāk ir pametuši studentu pilsētiņu, kā arī studentu un pasniedzēju drošības nolūkos tiek mērīta ķermeņa temperatūra. Ēdamzālē pie viena galda drīkst sēdēt ne vairāk kā divi cilvēki, un ir ieviestas papildu higiēnas prasības, strādājot ar pārtikas produktiem un citām precēm.

back to classMēs optimistiski vērtējam nākotni, un lielākoties viss atgriežas normālā stāvoklī. Kas attiecas uz nozari kopumā, mūs, protams, sagaida virkne izaicinājumu. No otras puses, tūrisma nozare gadu desmitu laikā ir parādījusi fantastiskus izaugsmes rādītājus, un daudzi tic tās spējai ātri atgūties un pielāgoties, kas prasīs profesionālus un savam darbam uzticīgus darbiniekus.