Biznesa ekonomikas un vadības studijas HIM, viesnīcu vadības institūtā Montrē. Ar mārketinga un dārga biznesa, finanšu un cilvēkresursu specializāciju.

Studējiet HIM, viesnīcu vadības institūtā Montrē! Lai tas kļūst par starptautiska biznesa ekonomikas un vadības karjeras sākumu ar specializāciju šādās nozarēs:

 • finanšu analīzes un labklājības vadība (sadarbībā ar “Banque Privée Edmond de Rothschild” un “Swiss Sustainable Finance”);
 • cilvēciskā kapitāla un attīstības specializācija (sadarbībā ar “Four Seasons Hotels and Resorts”);
 • dārgu preču zīmju vadības specializāciju (sadarbībā ar Montrė džeza festivālu, “Tag Heuer” un “John Paul”);
 • senjoru dzīvesveida vadība (sadarbībā ar “Resort Lifestyle Communities”).

HIM programmai raksturīgs tiešs kontakts ar biznesa sabiedrību. Studenti strādā kopā ar skolas partneriem, lai izkoptu savas speciālās iemaņas. Programmā paredzētas divas apmaksātas prakses pa sešiem mēnešiem. Studentiem tiek sniegta iespēja praksē izmantot auditorijās iegūtās teorētiskās zināšanas.

Tā ir akadēmiska programma, kas apvieno Šveices viesmīlības un apkalpošanas kompetenci un amerikāņu līderības, organizēšanas, administrēšanas un biznesa sajūtu.

Rakstiet mums

Biznesa ekonomika un vadība – bakalaura studijas

Pēc diviem gadiem HIM studenti iegūst:

 • vienu gadu ilgu darba pieredzi;
 • divas rekomendācijas vēstules;
 • Šveices viesnīcu darbības vadības diplomu.

Pēc trim gadiem HIM studenti paralēli jau minētajam iegūst arī:

 • akadēmisku akreditētu bakalaura diplomu (BBA) Nortvudas universitātē (ASV);
 • HIM viesnīcu vadības institūta Montrē bakalaura grādu;
 • Amerikas Viesnīcu un apmešanās vietu asociācijas (AH & LA, ASV) diplomu.

Mēs piedāvājam arī maģistrantūras programmu, vairāk par to lasiet šeit

Profesionāli partneri

HIM, viesnīcu vadības institūta Montrē programmas un to specializācijas tiek izstrādātas kopā ar pasaulē slavenākajām attiecīgās nozares kompānijām. Veidojot studiju programmas, mūsu partneri aktīvi iesaistās, uzņēmumu pārstāvji atbrauc uz skolu, lai nodotu studentiem praktisko pieredzi savas specializācijas jomā. Mūsu partneri HIM viesnīcu vadības institūtā Montrē ir:

Reģistrējieties atvērto durvju dienām

Šveicē iegūts viesnīcu darbības vadības diploms – 1 gads, no kura 6 mēneši tiek pavadīti praksē

Pēc viena studiju gada, no kura 6 mēnešus ilgst apmaksāta prakse, studenti iegūst Šveices viesnīcu darbības diplomu, t. i., zināšanas, kā efektīvi vadīt ikdienas darbu viesnīcā un restorānā. Tas ir pamatakmens, uz kura balstās tālāka akadēmiska izglītība un starptautiska karjera.

Šveicē iegūts augstākās starptautiskās viesnīcu vadības izglītības diploms (ar specializāciju) – 2 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Ieguvuši Šveices diplomu, studenti turpina studijas vēl divus semestrus, tad iegūst Šveices augstākās izglītības diplomu. Šajās studijās izvēlaties specializāciju: finanšu, personāla resursu, dārgu preču zīmju vadības vai senioru dzīvesveida vadības virzienu. Šī programma ir tradicionāla Šveices izglītība, kas starptautiskajā viesnīcu biznesā pastāv jau vairāk nekā 100 gadus.

Viesnīcu vadības biznesa ekonomikas bakalaura programma (ar specializāciju) – 3 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Biznesa studijas kopā ar viesmīlības pakalpojumu studijām. Jūs iegūstat bakalaura grādu viesnīcu vadības institūtā Montrē un ASV Nortvudas universitātes bakalaura grādu. Programma sniedz iespēju izvēlēties finanšu, personāla resursu, dārgu preču zīmju vadības vai senioru dzīvesveida vadības specializāciju virzienu. Tās ir lieliskas studijas jums, kas vēlaties saņemt plašu izglītību un sapņojat par starptautisku karjeru.

Pieteikuma dokumenti:

 • dokuments par vidējo izglītību;
 • CV;
 • pases kopija;
 • motivācijas vēstule.
Sazinieties ar mums