Panākumi projektēšanā izmantojot viesmīlību

Kā viesmīlība palīdzēja absolventei uzsākt daudzsološu karjeru projektēšanas jomā. Intervija ar Paskalu Milleru.

Kas Tev šķiet vissvarīgākais tajā laikā, kuru pavadīji Starptautiskajā viesnīcu un tūrisma mācību institūtā?

No sociālā viedokļa šī, protams, ir iespēja satikt cilvēkus no visas pasaules. Tagad man ir draugi Jaunzēlandē, Honkongā, Dienvidāfrikā, ASV, visā Eiropā un pat Āfrikā.

Vissvarīgākais akadēmiskā nozīmē bija viesnīcas projekta izstrāde mūsu noslēguma darbam. Šajā projektā mums būtībā vajadzēja “apvienot” visas zināšanas par viesmīlību un projektēšanu, lai radītu kaut ko unikālu. Šim projektam mums tika doti klienta tehniskie uzdevumi, kuros tika norādīta mērķauditorija, stāvu un numuru skaits un tā tālāk – tieši tā, kā tas notiek dzīvē, kad klients vēršas projektētāju birojā. Ievērojot mums sniegtās informācijas robežas, visa pārējā mēs varējām attīstīt savas idejas pēc vēlēšanās.

Es biju pārsteigta, cik dažādas izradījās visas koncepcijas, lai gan sākumā visiem bija dots viens un tas pats uzdevums.

pascale muller hospitality design management graduation

Kādu atbalstu karjeras jomā Jūs saņēmāt studiju laikā?

Ļoti palīdzēja prakses nodaļa – tur notika individuāla apmācība, semināri, nodarbības CV rakstīšanā un sevis prezentēšanā, kā arī tika doti daudzi padomi un tehnikas darba intervijām.

Mums bija brīnišķīgs, ļoti atsaucīgs prakses vadītājs, kurš mani sagatavoja arī pirmajai darba intervijai Skype, kad biju ļoti nobijusies. Viņš izskaidroja visu procesu, pastāstīja, ko darīt un no kā izvairīties, sniedza dažus lieliskus padomus, un pēc tā es jutos pilnīgi sagatavota.

Pati atmosfēra skolā man palīdzēja kļūt atvērtākai, iniciatīvas bagātākai un atklāja manas stiprās un vājās puses.

2 pascale muller hospitality design management zurich studio

Vai pēc studiju beigšanas bija viegli atrast darbu projektēšanas nozarē?

Nelielu projektēšanas pieredzi es guvu prakses laikā Londonā un pēc tam Cīrihē. Es smagi strādāju un drīz pēc skolas beigšanas mani pieņēma darbā tajā pašā aģentūrā Cīrihē. Kopš tā laika, jau apmēram trīs gadus, es strādāju tur, un mani diezgan ātri paaugstināja par jaunāko projektētāju. Tagad es varu vadīt savus mazos projektus, un tas ir lieliski.

pascale muller hospitality design management zurich studio

Kā tava pieredze viesmīlības nozarē noderēja projektētāja darbā?

Ļoti noderīgas izrādījās studiju laikā apgūtās tehniskās iemaņas viesmīlībā: Es bieži tieku iesaistīta projektos, kas saistīti ar viesmīlību, mans viedoklis un palīdzība tiek novērtēti.

Ne mazāk svarīgas ir mūsu apgūtās starppersonu kontaktēšanās prasmes. Mans vadītājs nevilcinoties ņem mani līdzi uz sanāksmēm, jo ​​esmu pieklājīga, diplomātiska un zinu, kā apieties ar klientu.

Viesmīlības un projektēšanas studijas man ir devušas daudz vairāk nekā tajā gadījumā, ja es studētu tikai projektēšanu. Tehniskās iemaņas var apgūt darba gaitā, bet tavas sociālās prasmes ir tas, kas tevi atšķir no citiem nozares profesionāļiem.