Izvēlieties mūsu profesionālās studijas un iegūstiet Šveices pārtikas un dzērienu studiju sertifikātu

Šajās intensīvajās 18 nedēļu ilguma pārtikas un dzērienu vadības studijās varēsiet sagatavoties pārtikas un dzērienu nodaļas vadītāja starptautiskajai karjerai 5 zvaigžņu viesnīcās, uz dārgiem kruīza kuģiem, pasākumu rīkošanas uzņēmumos un augstas klases restorānos.

Teorētiskās un praktiskās lekcijas

Studiju laikā skolas programmā ir iekļauti dažādi teorētiskie un praktiskie kursi. Paralēli praktiskajai daļai jūs mācīsieties izmaksu vadību, ēdienkartes plānošanu, grāmatvedības pamatus un apkalpošanu. SHMS, Šveices viesnīcu vadības skola lielu uzmanību velta individuālai un profesionālai visu studentu pilnveidei. Tas nozīmē, ka kurss “Individuālā pilnveide un līderība” ir ļoti svarīga studiju daļa. Šeit jūs apgūsiet, kā kļūt par labāku un efektīvāku līderi, izkopsiet savas personiskās īpašības. Pabeiguši šo praktisko kursu, aktuālo teorētisko tēmu un līderības kursa apvienojumu, būsiet gatavi veikt praksi, bet pēc tās – sākt savu karjeru.

Gribu vairāk uzzināt par studijām

SHMS food beverage management

Divpadsmit mēnešus ilga apmaksāta starptautiska vadības prakse

Pēc pieciem mēnešiem skolā Šveicē visiem studentiem ir divpadsmit mēnešus ilga apmaksāta starptautiskā prakse. Šī prakse bieži notiek kā vadības prakse 5 zvaigžņu viesnīcā vai dārgu kūrortu ēdienu un dzērienu nodaļās. Izmantojot plašo skolas starptautisko kontaktu tīklu, jums būs iespēja veikt praksi tieši tur, kur gribēsiet – jebkurā pasaules vietā, tāpat mācīsieties, kā kļūt par līderi šajā industrijā. Tā ir pilnīgi unikāla iespēja iegūt pasaules līmeņa starptautisko pieredzi!

Pieteikuma dokumenti:

  • dokuments par vidējo izglītību;
  • CV;
  • motivācijas vēstule;
  • pases kopija;
  • aizpildīta pieteikuma veidlapa.
Iesniedziet pieteikumu studijām jau šodien!