No pirmā kontakta līdz diploma izsniegšanai un vārtu atvēršanai uz pasauli – mēs esam kopā ar jums visu ceļu!

Esam pasaules līmeņa viesmīlības skolu tīkls un interesējamies par katru studentu personiski. Jau no pirmā kontakta pavadīsim jūs līdz pat diploma izsniegšanas dienai un jūsu starptautiskās karjeras sākumam. Mēs daudz ceļojam pa Baltijas valstīm, mūsu studiju konsultanti ar prieku tiktos ar jums personiski jau pirms pieteikuma iesniegšanas.

Vēlaties apgūt mūsu studiju programmas?

Reģistrējieties uz personisku tikšanos jūsu dzimtajā pilsētā. Vērsieties pie mums [email protected] vai izmantojiet šajā lapā esošo veidlapu. Mēs jums palīdzēsim visā, kas būs nepieciešams!

animation seg 2020

Jūsu pieteikšanās secība

  • Pieteikuma dokumentus sūtiet mums uz e-pasta adresi. Tad mēs kopā apspriedīsim, kas nepieciešams un kā jāaizpilda jūsu pieteikuma dokumenti.
  • Paziņojumu par uzņemšanu saņemsiet pa e-pastu.
  • Mēs vienosimies par sarunu pa tālruni, lai apspriestu uzņemšanu un jūsu jautājumus, kuri varbūt radīsies, pirms galīgi pieņemsiet lēmumu šeit studēt.
  • Paziņojumam par uzņemšanu tiek pievienots rēķins par depozīta maksu. Ar depozīta samaksāšanu jūs apliecināt un garantējat savu studiju vietu, vēlāk saņemsiet arī galīgo dokumentu par uzņemšanu.

* Vizīte skolā
Piedāvājam visiem interesentiem, uzņemtajiem un tiem, kas saņēmuši apstiprinājumu, apmeklēt četras mūsu skolas. Jums būs jāparūpējas tikai par braucienu līdz skolai un atpakaļ. Mēs nodrošināsim viesnīcu, ēdināšanu un transportu starp skolām.