Saskaņā ar QS 2021 Pasaules universitāšu reitingu vislielāko vietu skaitu pasaules labāko izglītības iestāžu sarakstā viesmīlības jomā ieņem Swiss Education Group skolas.

seg ranking caux palace

Jaunākajā QS Pasaules universitāšu reitingā, kas publicēts trešdien, 3. martā, Swiss Education Group izglītības iestādes ieņem 5 augstākās vietas no 10 kategorijā “Viesmīlība un tūristu atpūtas organizācija”. Šis rezultāts atspoguļo ne tikai skolu piedāvāto mācību programmu izcilo kvalitāti, bet arī starptautisku reputāciju labāko darba devēju un partneru vidū.

Swiss Hotel Management School (SHMS) kopējā reitingā ieņēma 4. vietu, piekto gadu pēc kārtas ierindojoties pasaules viesmīlības un tūristu atpūtas organizācijas labāko izglītības iestāžu desmitniekā. Arī visas pārējās mūsu skolas ir sasniegušas iespaidīgus rezultātus, ierindojoties pirmajā desmitā – Hotel Institute Montreux (6. vieta), César Ritz Colleges Switzerland (7. vieta), Culinary Arts Academy Switzerland (8. vieta) un IHTTI School of Hotel Management (10. vieta), kas tikai nesen pievienojās SHMS grupai.

Šie izcilie sasniegumi atspoguļo mūsu mācībspēku un personāla augsto profesionalitāti, kā arī mācību programmu kvalitāti visās skolās. Gadu gaitā mūsu skolas ir izveidojušās ciešas akadēmiskās saites un saites pašā nozarē, kas ļauj studentus nodrošināt ar pašiem aktuālākajiem mācību materiāliem, palīdz atrast darbu un veidot karjeru, kā arī izveidot absolventu vispasaules tīklu.

Mēs esam neticami lepni par mūsu skolu sasniegumiem un esam pateicīgi mūsu izglītības un nozares partneriem visā pasaulē par palīdzību. Kā Šveices lielākā viesmīlības, biznesa un ēdināšanas jomas privāta izglītības struktūra mēs nepārtraukti pildām savu aicinājumu – nodrošinām pasaules līmeņa izglītību un mainām cilvēku dzīvi.

Jongs Šens, Swiss Education Group ģenerāldirektors.

Culinary Arts Academy Switzerland – vienīgais pasaules reitingos atzīts kulinārijas institūts; drošs apliecinājums pasaules standartiem un Šveices pieejai kulinārijas mākslas pasniegšanā. Tā kā skola liek uzsvaru uz studentu praktisko un uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanu, to pabeidz daudzpusīgi speciālisti, kuri var kļūt par izciliem šefpavāriem un uzņēmējiem ēdināšanas jomā.

QS universitāšu Pasaules reitings ir izstrādāts kā neatkarīgs kvalitātes novērtēšanas instruments, to izmanto miljoniem studentu, viņu vecāki, pedagogi un valsts amatpersonas, kam nepieciešami dati, lai pamatotu savus lēmumus, kas saistīti ar izglītību, karjeru un kopējo stratēģiju.

Kā redzams, gan Hotel Institute Montreux, gan César Ritz Colleges Switzerland, gan Culinary Arts Academy Switzerland, gan IHTTI School of Hotel Management šogad ir nostiprinājušas savas pozīcijas reitingā, ko nodrošināja viņu izcilā reputācija kā izglītības jomā, tā darba devēju vidū; tas liecina ne tikai par augstu iegūstamās izglītības kvalitāti, bet arī par izcilām karjeras iespējām pēc diploma saņemšanas.

Džeks Morans, QS preses sekretārs.

Šī gada reitingi rāda, ka Šveices labākās izglītības programmas viesmīlības jomā nodrošina studentiem atbilstošu pasaules līmeņa izglītību. Šī gada nozaru reitingos Šveice ir plaši pārstāvēta – tā atrodas 16. vietā: reitingā iekļautas 220 programmas, kuras piedāvā 30 izglītības iestādes. Spriežot pēc 100 labāko programmu reitinga, Šveice izglītības jomā ieņem 10. vietu visu pasaules valstu vidū, kuru tā ieguvusi pēc 121 programmas, kuras piedāvā 27 dažādas izglītības iestādes, novērtējuma.

Vairāk par šī gada reitingiem varat uzzināt šeit.