SHMS – Swiss Hotel Management School ir viena no skaistākajām, pazīstamākajām un prestižākajām viesnīcu biznesa vadības skolām pasaulē. Studiju vide šeit dvesmo pēc Šveices elegances un greznuma.

Un tas viss atrodas neredzēti skaistajā Šveices Alpu ainavā. Plašais studiju programmu spektrs – biznesa mārketings ar specializāciju pasākumu organizēšanā, kūrortu un SPA vadība, gastronomijas zinātne – sniedz studentiem iespēju iegūt plašu kompetenci, kuru pieprasa daudzie prestižie starptautiskie viesnīcu tīkli.

Swiss Hotel Management School ir viena no tradicionālajām viesnīcu vadības skolām Šveicē, kas katru gadu piesaista studentus vairāk nekā no 80 valstīm. Tas rada unikālu studiju vidi, kurā daudz uzmanības tiek veltīts starptautiskai pieredzei un atšķirīgu kultūru apmaiņai. Vēsturiskā pils, kurā atrodas Ko pilsētas studentu pilsētiņa, atrodas augstāk par Montrē un Ženēvas ezeru, no turienes atveras brīnišķīgas Alpu ainavas.

Studenti iegūst teorētiskas un praktiskas zināšanas, kuras nepieciešamas, lai kļūtu par veiksmīgu viesnīcas vadītāju, mācās ļoti mūsdienīgās skolas telpās un praktizējas virtuvēs un restorānos, kur slavenības un karaliskās personas tiek apkalpotas jau vairāk nekā simts gadus. Skolā ir SPA, sporta zāles, lielas konferenču telpas, kurās studenti organizē pasākumus. Trīs skolā esošajos restorānos studenti var ieturēt brokastis, pusdienas un vakariņas.

Apmeklējiet SHMS Šveicē!
shms caux palace tower
shms leysin
studera hotell management utbildning
shms franska restaurangen
shms flowers
shms stora salen
shms hotell management studenter
shms studenter firar
shms bankett hotellskola
shms theater
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
PlayPause
SHMS-Caux-Palace-tower
SHMS-Leysin
studera-hotell-management-utbildning
SHMS-franska-restaurangen
SHMS-flowers
SHMS-stora-salen
SHMS-hotell-management-studenter
SHMS-studenter-firar
SHMS-bankett-hotellskola
SHMS-theater
previous arrow
next arrow

 

Īpašā “Apple” skola

Swiss Hotel Management School šo atzinību pirmo reizi ieguva 2017. gadā. Tāds novērtējums tiek sniegts skolām, kuras īsteno “Apple” vīziju mācībās ar tehnoloģiju palīdzību, tiek uzskatītas par novatoriskākajām pasaulē. Šī prestižā atzinība ir spēkā trīs gadus, kuru laikā skola tiek regulāri pārbaudīta, vai ir ievērotas visas augstās prasības.

apple distinguished school

SHMS saskaņo praktiskās mācības studentu pilsētiņā ar tehnoloģijām, izmantojot interaktīvas prezentācijas un daudz citus pasākumus. Kopš 2014. gada visi studenti saņem “iPad”, kurus var izmantot teorētisko un praktisko kursu laikā.

Rakstiet mums

Oficiālie skolas sadarbības partneri ir: