Šveices augstās kulinārijas mākslas diploms – intensīvas un īsas studijas:

Šo intensīvo kulinārijas mākslas studiju laikā iegūsiet vispusīgu starptautisku augsta līmeņa šefpavāra izglītību. Studijas ilgst deviņus mēnešus Kulinārijas mākslas akadēmijā Buvrē, tiek veikta arī vienu gadu ilga apmaksāta prakse jebkurā jūsu izvēlētajā pasaules vietā. Itāliešu un franču virtuves ēdienu pagatavošanas tehnikas un metodes tiek kombinētas ar teorijas studijām, lai sagatavotu karjerai vislabākajos pasaules restorānos. Pabeiguši šo programmu, varat turpināt studijas, lai iegūtu kulinārijas mākslas bakalaura grādu.

Ja jums jau ir pieredze, atsevišķi kursi jums var tikt ieskaitīti. Sazinieties ar mums, lai vienotos par individuālu konsultāciju, kurā varētu apspriest jūsu situāciju.

Reģistrēties individuālai konsultācijai

Praktiskās lekcijas

Studijas ir sadalītas trīs semestros skolā pa 11 nedēļām un divās sešus mēnešu garās praksēs.

  • I semestris paredzēts pamatu apgūšanai: griešanas tehnikas, ēdiena gatavošanas metodes, pārtikas produktu drošība un higiēna. Visvairāk uzmanības tiek veltīts franču virtuvei, kulinārijas tendencēm un cepšanas pamatiem. Pēc šā semestra saņemsiet Certificate of Culinary Arts Essentials (Kulinārijas mākslas pamatu sertifikātu).
  • II semestrī visvairāk uzmanības tiek veltīts klasiskajai un mūsdienu Eiropas virtuvei, klasiskajiem desertiem, profesionālais virtuves procesu vadībai, uzturzinātnei un speciālām uztura vajadzībām, kā arī kulinārijas reitingiem. Šeit iegūsiet Diploma in European Culinary Arts (Eiropas kulinārijas mākslas diplomu).
  • III semestrī koncentrējaties uz visu, kas saistīts ar augstākos klasi, “fine dining”, – ēdiena gatavošana, ēdienkartes sastāvs, vīna un ēdiena saskaņošana, gardēžu virtuve, sarežģīti deserti un ilgtspējīga ēdiena piegāde. Studijas pabeigsiet ar sešu mēnešu praksi un tad jau iegūsiet Swiss Grand Diploma in Culinary Arts (Šveices augstās kulinārijas mākslas diplomu).
Sazinieties ar mums šeit

Starptautiskas šefpavāru studijas

Divpadsmit mēnešus ilga apmaksāta starptautiskā prakse

Pēc šefpavāru studiju programmas Šveices pilsētā Buvrē visi studenti vienu gadu strādā starptautisku apmaksātu praksi. Prakse bieži notiek ar “Michelin” zvaigznēm novērtētos restorānos, dārgos pieczvaigžņu viesnīcu restorānos un ir sadalīta divās daļās. Izmantojot plašo skolas starptautisko kontaktu tīklu, jums būs iespēja veikt praksi tieši tur, kur gribēsiet – jebkurā pasaules vietā, iegūstot darba pieredzi ar pasaules līmeņa šefpavāriem. Pirmo praksi veiksiet pēc otrā semestra, bet otro – pēc trešā semestra. Ja jums ir iepriekšējā pieredze, studiju plāns būs nedaudz citādāks. Sazinieties ar mums, lai mēs varētu apspriest konkrēti jūsu situāciju.

Pasaules līmeņa izglītība

Studiju laikā skola nodrošina vietu, kur apmesties, brokastis, pusdienas un vakariņas studentu pilsētiņā Buvrē ar skatu uz Ženēvas ezeru. Studijas notiek angļu valodā, bet pilsētiņa ir patiesi starptautiska – ar pārstāvjiem no visām pasaules malām. Tas nozīmē, ka jūs ne tikai iegūsiet pasaules līmeņa izglītību un smelsieties iedvesmu dažādās ēdiena kultūrās, bet arī atradīsiet jaunus draugus un nodibināsiet sakarus visā pasaulē.

Pieteikuma dokuments:

  • aizpildīta pieteikuma veidlapa;
  • CV;
  • motivācijas vēstule;
  • pases kopija.
Iesniedziet pieteikumu studijām jau šodien!