Ātri augoša industrija

Viesnīcu, restorānu, pakalpojumu un iespaides nozare visā pasaulē ir pazīstama kā “viesmīlības industrija”. Gadu desmitiem mēs esam pieredzējuši spēcīgu izaugsmi gan vietējā mērogā, gan visā pasaulē.


Pašreizējā situācija

Industrijas pašreizējais mērķis ir ātra atveseļošanās un turpmāka paplašināšanās turpmākajos gados, radot labas karjeras iespējas labi izglītotiem un uzticīgiem līderiem.

Kaut arī turpmākais ceļš var šķist neskaidrs, mēs esam pārliecināti, ka ceļojumu un tūrisma nozares ceļā sastopamie izaicinājumi var un noteikti pārveidosies par jaunām iespējām. Mūsu nozare stiepsies, pārorientēsies un pielāgosies, un galu galā tā kļūs vēl spēcīgāka nekā iepriekš.

/ World Travel & Tourism Council

Karjeras atbalsts no pirmās dienas

Visās mūsu iestādēs ir karjeras nodaļa ar instruktoriem, kuru darbs veltīts tam, lai palīdzētu studentiem izglītības praksē un karjeras plānošanā. Jums palīdzēs ar intervijas tehniku, nodrošinās individuālās vadlīnijas un piekļuvi Starptautiskajam personāla atlases forumam un mūsu unikālajam tīklam.

Spēcīgs starptautiskais tīkls

Swiss Education Group nozarē ir labi izveidots starptautisks tīkls, kas ir pieejams visiem mūsu izglītības iestāžu studentiem. Visu pasaules prestižāko darbu durvis ir atvērtas mūsu studentiem un absolventiem.

Rakstiet mums