Šveices César Ritz koledža - Swiss Education Group - Latvia

Šveices César Ritz koledža

Šveices César Ritz koledža katru gadu tiek minēta kā viena no pasaulē labākajām viesnīcu vadības mācību institūcijām. Studiju programmas balstās César Ritz viesnīcu vadības filozofijā. César Ritz nodibināja “Ritz-Paris”, kas ir pazīstama kā viena no pasaulē pirmajām greznajām viesnīcām.

Grūts darbs, izsmalcinātība un stila izjūta padarīja César Ritz par “viesnīcu karali, karaļu viesnīcu saimnieku”. Šī tradīcija dzīvo koledžas studijās, tā ir Šveices skolas pamats.

Studenti, kas ieguvuši bakalaura grādu Šveices César Ritz koledžā, var izvēlēties, vai viņi vēlas mācīties Buvrē (frančvalodīgajā Šveices daļā), Lucernā (vācvalodīgajā Šveices daļā), vai kombinēt studijas abās skolās. Dzīvojot un studējot dažādos Šveices reģionos, studenti iemācās dažādus tā saucamās Šveices viesmīlības aspektus.

Pabeiguši studijas, studenti iegūst divus diplomus – Šveices César Ritz koledžas bakalaura diplomu un viesmīlības biznesa vadības bakalaura diplomu Vašingtonas štata universitātē, kas ir skolas partnere.

Rakstiet mums

Programma

Viesnīcu vadība, biznesa ekonomika un tūrisms – bakalaura studijas

Viesnīcu vadība, biznesa ekonomika un tūrisms – bakalaura studijas

Pasaules klases viesnīcu vadības studijas. César Ritz koledža – skola, kuru izveidoja César Ritz, “viesnīcu karalis un karaļu viesnīcu saimnieks”. César Ritz koledžas programma piedāvā viesnīcu vadības studijas ar biznesa ekonomikas, tūrisma un uzņēmējd...
Viesnīcu vadība, biznesa ekonomika un tūrisms – maģistrantūras studijas

Viesnīcu vadība, biznesa ekonomika un tūrisms – maģistrantūras studijas

César Ritz, slavenās “Ritz Paris” viesnīcas dibinātājs, bieži tiek raksturots kā “viesnīcu karalis un karaļu viesnīcu saimnieks”. Kaut arī atkārtot izcilo Ritz karjeru var būt liels izaicinājums, motivētiem studentiem ir iespēja studēt šo filozofiju un...

 

Oficiālie skolas sadarbības partneri ir: