Pasaules prestižo viesnīcu un restorānu biznesa vadības skolu tīkls

SEG (Swiss Education Group) darbību uzsāka 1982. gadā. Šodien tā ir viena no labākajām akadēmiskajām institūcijām pasaulē, kas slavena ar prestižām viesmīlības studijām. Piecās prestižajās SEG augstskolās studenti izvēlas kulinārijas mākslas zinātni, viesnīcu un restorānu vadības vai viesnīcu dizaina, radošās un izklaides industrijas studijas.

“Swiss Hospitality Touch”

Visā pasaulē zināmais “Swiss Hospitality Touch” (Šveices viesmīlības pieskāriens) – tas ir 100 % šveiciešu īpašums, kas garantē studentiem viesmīlības studiju kvalitāti.

Visas piecas skolas ar septiņām skolu studentu pilsētiņām atrodas Šveicē, sešas pilsētiņas frančvalodīgajā un septītā pilsētiņa valsts vācvalodīgajā daļā. Tas dod studentiem iespēju izvēlēties tieši viņiem piemēroto studentu pilsētiņu. Tikai no jums ir atkarīgs, kur vēlaties mācīties – kosmopolītiskā pilsētā vai netālu no dārga slēpošanas kūrorta…

Multikulturālā studiju vide

Katru gadu sagaidām pāri par 5000 studentiem no vairāk nekā no 80 valstīm, tāpēc studijas kļūst par multikulturālu un starptautisku pieredzi. Šveices izglītības tradīcijas saglabāšana, teorētisko un praktisko studiju programmas mums ir pati par sevi saprotama lieta, tāpēc mūsu studentus tik labprāt izvēlas darba devēji starptautiskajā darba tirgū. Visās skolās tiek veiktas nopietnas pārbaudes, tās tiek sertificētas, lai garantētu, ka studenti iegūs visu atzītu visaugstākā standarta Šveices izglītību.

“NK Hospitality Consulting” – pakalpojumu biznesa konsultācijas – Kvalificēta izpēte un profesionāla orientēšana

“NK Hospitality Consulting” pieder mums, Levi Nikitin un Maria Kritikou, mēs esat arī vadītāji. Abi bijām SEG (Swiss Education Group) studenti, bet pēc savas karjeras starptautiskajā viesnīcu biznesā jau kādu laiku veiksmīgi strādājam tikai ar SEG, lai varētu palīdzēt studentiem no Skandināvijas un Baltijas valstīm atrast ceļu. Kad students vēršas pie mums, viņš tieši sazinās ar skolu, iegūst atjauninātu informāciju un kvalificētas rekomendācijas. Mūsu rekomendācijas studentiem ir bez maksas, nav pieteikumu vai reģistrācijas maksas. Tāpēc studentiem varam piedāvāt to, kas viņiem visvairāk piemērots. Mūsu personiskā iesaistīšanās un interese par katru studentu rada unikālas attiecības gan ar studentu, gan vecākiem, mēs vienmēr esam blakus un viegli sasniedzami.

Sazinieties ar mums