Kulinārijas pasaulē aizvien vairāk uzmanības tiek veltīts veģetārām receptēm, tāpēc ir radusies nepieciešamība pēc veģetāra ēdiena gatavošanas programmas. Ir daudz dažādu iemeslu, kāpēc aizvien vairāk cilvēku izvēlas veģetāru ēdienu, tāpēc rodas nepieciešamība pēc labi sagatavotiem pavāriem. Kopš 2020. gada varat studēt pilnīgi jaunā mūsu studiju programmā Šveices kulinārijas mākslas akadēmijā, ar kuru mēs ļoti lepojamies!

Šo intensīvo veģetārās kulinārijas mākslas studiju laikā iegūsiet starptautisku veģetārās virtuves pavāra izglītību. Programma ietver 6 mēnešu studijas Buvrē (Le Bouveret) pilsētā un viena gada praksi jebkurā jūsu izvēlētajā pasaules vietā.

JŪS TAS IEINTERESĒJA? SAZINIETIES!

Tiem, kam ir pieredze

Ja jums jau ir pieredze, atsevišķi kursi jums var tikt ieskaitīti. Plašāku informāciju varat uzzināt šeit.

 

Praktiskās lekcijas

Studiju laikā iegūtās teorētiskās zināšanas izcili tiek saskaņotas ar praksi. Viena tādām ir šī programma, kura vairāk orientēta uz praksi, tomēr ir arī teorijas kursi

Studiju ilgums ir divi semestri, viens semestris ilgst 11 nedēļas.

Pirmajā semestrī akadēmijā apgūst pamatpriekšmetus: griešanas tehniku, pārtikas sagatavošanas metodes, pārtikas produktu drošības un higiēnas jautājumus. Jūs apgūsiet cepšanas pamatus. Daudz uzmanības šajā programmā tiek veltīts kulinārijas tendencēm, veselīgai pārtikai un speciālam ēdienam. Kad šis semestris pabeigts, jums tiek izsniegts “Certificate of Vegetarian Culinary Arts Essentials” (“Veģetārās kulinārijas mākslas programmas pamatu sertifikāts”).

Studijas tiek turpinātas otrajā, pēdējā semestrī, kura specializācija ir starptautiska veģetāra ēdiena gatavošana, bet tēma – “Profesionāls šefpavārs”. Jūs vēl vairāk padziļināsiet savas zināšanas par veselīgu ēdienu un speciālo pārtiku, iemācīsieties pagatavot klasiskos desertus. Iegūsiet arī ekskluzīvu pieredzi virtuves vadīšanā un īpašas zināšanas par alu, vīniem un kokteiļiem.

Plašāka informācija par veģetārās kulinārijas mākslas programmu

 

Veģetārās kulinārijas mākslas programma

Divpadsmit mēnešus ilga apmaksāta starptautiskā prakse

Pēc diviem semestriem akadēmijā jums būs divpadsmit mēnešus ilga apmaksāta prakse. Mūsu studentiem prakses vietu palīdz atrast neticami plašais Swiss Education Group kontaktu tīkls. Iespējas ir bezgalīgas, prakse bieži notiek vai nu dārgos 5 zvaigžņu viesnīcu restorānos, vai “Michelin” restorānos visā pasaulē. Tas jums sniegs vērtīgu pieredzi, lai varētu tiekties pēc starptautiskas veģetāras virtuves šefpavāra karjeras!

Pēc prakses jums tiks izsniegts “Veģetārās kulinārijas mākslas diploms”.

Lai iegūtu vairāk informācijas

sazinieties ar mums