Šveices viesnīcu vadības skola SHMS ir skola radošiem nākotnes līderiem.

Tās ir viesmīlības pakalpojumu dizaina vadības studijas. Programma SMHS tika izstrādāta kopā ar slavenākajiem viesnīcu biznesa pārstāvjiem.

Kad jautājām uzņēmumiem, kādas īpašības viņi sagaida no nākamajiem līderiem, tika minētas šādas: radošums, labas personāla vadības īpašības, spēja īstenot koncepcijas un projektus. Tas nozīmē – līderim jābūt tādam, kurš panāk, ka darbi tiek izpildīti. Šveices viesmīlības pakalpojumu un dizaina vadības programmā tieši šādas iemaņas studenti apgūst.

Viesnīcu vadības programma ar visiem tās praktiskajiem aspektiem, starptautiskā līderības metodika un labi attīstīta sadarbība ar atsevišķām pazīstamām pasaules preču zīmēm ir unikāla SHMS priekšrocība.

Viesnīcu un dizaina vadība – bakalaura studijas

Pēc divu gadu studijām SHMS studenti iegūst:

  • viena gada darba pieredzi;
  • divas rekomendācijas vēstules;
  • Šveices viesnīcu darbības vadības diplomu.

Pēc trīs gadiem SHMS studenti bez jau minētā iegūst arī:

  • akadēmisko bakalaura diplomu BA (HONS), akreditētu Anglijas Dārbi universitātē;
  • Šveices viesnīcu vadības skolas SHMS (Ko pilsētā) bakalaura diplomu;
  • Amerikas Viesnīcu un apmešanās vietu asociācijas (AH & LA, ASV) diplomu.

Mēs piedāvājam arī pēcbakalaura un maģistrantūras studijas, kuru programmas varat atrast šeit.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par programmu, aizpildiet pieteikumu, norādot, ka jums tā interesē, un uzrakstiet vienam no mūsu studiju konsultantiem.

Programmas partneri

Unikālās SHMS programmas pamats ir mūsu oficiālie partneri, kuri ir piedalījušies programmas izstrādē un turpina aktīvi piedalīties lekciju lasīšanā izzinošu vizīšu laikā, kā arī sniedz iespēju studentiem strādāt tieši ar mūsu partneriem projektu un studiju laikā. Mūsu partneri SHMS ir:

 

Reģistrējieties atvērto durvju dienām

Šveicē iegūts starptautisko viesnīcu pakalpojumu vadības diploms – 2 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Pēc divu gadu studijām, no kurām vienu gadu ilgst apmaksāta prakse, students iegūst Šveices viesnīcu darba vadības diplomu, t. i., zināšanas, kā efektīvi vadīt ikdienas darbu viesnīcā un restorānā. Tas ir stūrakmens, uz kura balstās tālāka akadēmiska izglītība un starptautiska karjera.

Šveicē iegūts augstākās viesnīcu un dizaina vadības izglītības diploms – 2,5 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Saņēmis savu Šveices diplomu, students turpina teorētiskās studijas vēl vienu semestri un tad iegūst Šveices augstākās izglītības diplomu. Šo studiju laikā tiek iegūta viesnīcu un dizaina vadības specializācija un augstākā līmeņa kompetence šajā nozarē. Šī programma ir tradicionāla Šveices izglītība, kas starptautiskajā viesnīcu biznesā pastāv jau vairāk nekā 100 gadus.

Viesnīcu un dizaina vadības bakalaura programma – 3 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Šī unikālā programma, kas sagatavo radošus līderus, ir izstrādāta sadarbībā ar pasaulē labākajiem viesnīcu vadītājiem un viesnīcu tīkliem. Preču zīmes izstrādāšana, interjera dizains un “AutoCad” ir tikai daži no piedāvātajiem interesantajiem kursiem. Pats pamats, protams, ir viesnīcu vadības studijas. Pabeiguši šīs studijas, studenti var izvēlēties turpināt apgūt maģistra grādu vienā no SEG skolām vai jebkurā pasaules universitātē, jo studiju laikā viņi savāc visu akadēmisko kredītu summu (180 ECTS).

Pieteikuma dokumenti:

  • dokuments par vidējo izglītību;
  • CV;
  • pases kopija;
  • motivācijas vēstule.
Sazinieties ar mums