Studējiet viesnīcu un pasākumu vadību Montrē pilī – Šveices viesnīcu vadības skolā SHMS.

SHMS ir slavena visā pasaulē ar savu sniegto izglītību pakalpojumu un pasākumu vadības jomā. Mēs saskaņojam teoriju un praksi, tāpēc studenti iegūst dziļāku izpratni un stingru pamatu, uz kura veidot karjeru nākotnē.

Studijas notiek divās tradicionālas Šveices pils tipa viesnīcās Ko (Caux) un Lēzenā. Skaistas svinību zāles, liels teātris, izcili ierīkots SPA centrs un restorāni ar visdažādākajām virtuvēm – paši labākie nosacījumi studentiem. Kopā ar spēcīgo partneri – britu universitāti – piedāvājam unikālas karjeras iespējas.

Mēs piedāvājam interesantu programmu, kas pamatojas starptautiski atzītās Šveices tradīcijās, un ir orientēta uz pasaules tendencēm, biznesa stratēģiju un darbības vadīšanu. SHMS garantē vispusīgu izglītību viesnīcu un pasākumu vadības nozarē.

Pēc divu gadu studijām SHMS studenti iegūst:

  • viena gada darba pieredzi;
  • divas rekomendācijas vēstules;
  • Šveices viesnīcu vadības diplomu.

Pēc trīs gadiem SHMS studenti bez jau minētā iegūst arī:

  • akadēmisko bakalaura diplomu, akreditētu Anglijas Dārbi universitātē;
  • Šveices viesnīcu vadības skolas SHMS bakalaura diplomu;
  • Amerikas Viesnīcu un apmešanās vietu asociācijas (AH & LA, ASV) diplomu.

Mēs piedāvājam arī pēcbakalaura un maģistrantūras studiju programmas, kuras varat atrast šeit.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par programmu, aizpildiet pieteikumu, ka jums tā interesē, un uzrakstiet vienam no mūsu studiju konsultantiem.

Rakstiet mums

Viesnīcu un pasākumu vadība – bakalaura studijas

Programmas partneri

Starptautiskā viesnīcu biznesa pārstāvji SHMS (Šveices viesnīcu vadības skolu) vērtē kā vienu no tām skolām pasaulē, kuru studentus tie labprāt vēlas nodarbināt savā biznesā. Programma skolā tiek veidota kopā ar mūsu partneriem, kuri aktīvi piedalās, lasa lekcijas, brauc iepazīšanās vizītēs, piedāvā prakses vietas. Mūsu partneri ir:

Pasūtiet atvērto durvju dienu datumu

Šveicē iegūts viesnīcu pakalpojumu vadības diploms – 2 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Pēc divu gadu studijām, no kurām vienu gadu ilgst apmaksāta prakse, students iegūst Šveices viesnīcu darba vadības diplomu, t. i., zināšanas, kā efektīvi vadīt ikdienas darbu viesnīcā un restorānā. Tas ir pamatakmens, uz kura balstās tālāka akadēmiska izglītība un starptautiska karjera.

Šveicē iegūts augstākās viesnīcu vadības vai viesnīcu un pasākumu vadības izglītības diploms – 2,5 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Saņēmuši savu Šveices diplomu, studenti turpina teorētiskās studijas vēl vienu semestri un iegūst Šveices augstākās izglītības diplomu. Tad izvēlas specializāciju – viesmīlības pakalpojumu vai viesnīcu un pasākumu virzienu. Šī programma ir tradicionāla Šveices izglītība, kas starptautiskajā viesnīcu biznesā pastāv jau vairāk nekā 100 gadus.

Šveicē iegūts viesnīcu vadības vai viesnīcu un pasākumu vadības bakalaura (HONS) diploms – 3 gadi, no kuriem 1 gads – prakse

Tas atbilst mūsu bakalaura diplomam, ko iegūst pēc trīs gadu studijām. Pēdējā semestrī sadarbojamies ar mūsu akadēmiskajiem partneriem Anglijas Dārbi universitātē. Jūs iegūstat visus akadēmiskos kredītus diploma saņemšanai (180 ECTS)

Pieteikuma dokumenti:

  • dokuments par vidējo izglītību;
  • CV;
  • pases kopija;
  • motivācijas vēstule.
Sazinieties ar mums