César Ritz, slavenās “Ritz Paris” viesnīcas dibinātājs, bieži tiek raksturots kā “viesnīcu karalis un karaļu viesnīcu saimnieks”. Kaut arī atkārtot izcilo Ritz karjeru var būt liels izaicinājums, motivētiem studentiem ir iespēja studēt šo filozofiju un iegūt pasaules līmeņa izglītību, kas veido tās iezīmes, kuras šodien piemīt “Ritz” viesnīcām.

Augstākā izglītība, kas padara jūs īpašus

Piedāvāto akadēmisko programmu pamats ir César Ritz filozofija un vērtības, tāpēc studentiem ir iespēja izkopt tādas pašas īpašības. Maģistrantūras studiju programma paredzēta tūrismam, viesmīlības pakalpojumiem un biznesam. Programmu apstiprinājusi Dārbi universitāte (AK), kas atrodas reitingu virsotnē. Programmā apvienotas plašas akadēmiskās studijas un praktiskā pieredze (kā prakse), lai iegūtu īpašu viesmīlības nozares izpratni un vispusīgu praktisko pieredzi.

Jūs gan redzēsiet, gan reāli jutīsiet, ko nozīmē paša César Ritz sauklis, kad viņš izrunāja frāzi “klientam vienmēr taisnība”! Ar starptautisko viesmīlības un tūrisma industrijas biznesa maģistra diplomu iegūsiet dziļāku izpratni, lai varētu izpētīt progresīvākās biznesa iespējas un uzturēt ilgtspējīgu un veiksmīgu biznesu.

Viesnīcu vadība, biznesa ekonomika un tūrisms

Programmas partneri

Saikne ar realitāti un viesnīcu vadības, biznesa ekonomikas un tūrisma studijas, kas atbilst darba devēju vajadzībām, – tas raksturīgs SEG, Swiss Education Group. César Ritz koledžas programmas tiek izstrādātas sadarbībā ar:

Rakstiet mums

Maģistra programma: uzņēmējdarbība starptautiskajā viesmīlības un tūrisma nozarē – 1 gads, no kuriem 6 mēneši prakse
César Ritz maģistra grāds piešķir studentiem papildu priekšrocības, kuras nepieciešamas augstāko virsotņu sasniegšanai. Tās ir modernas maģistrantūras studijas, kas tiek organizētas kopā ar Anglijas Dārbi universitāti. Studenti patiesi labi sagatavojas gan vadošam darbam, gan cīņai ar mūsdienu izaicinājumiem lielās starptautiskās kompānijās.

Uzņemšanas kritēriji:

  • bakalaura grāds;
  • angļu valodas līmenim jāatbilst TOEFL iBT 80 vai IELTS 6.0;
  • motivācijas vēstule;
  • CV;
  • pases kopija;
Sazinieties ar mums