Izvēlieties mūsu divus gadus ilgās profesionālās studijas un iegūstiet visaugstākās kvalitātes Šveices viesnīcu vadības diplomu

Šajās studijās ir visi galvenie praktiskie priekšmeti, kas nepieciešami, lai vadītu 5 zvaigžņu viesnīcu. Studiju laikā notiek vienu gadu ilga apmaksāta starptautiska prakse pazīstamākajos pasaules viesnīcu tīklos, kas dod tādu darba pieredzi, kāda nepieciešama, lai tiektos pēc veiksmīgas starptautiskas karjeras. Divu gadu laikā, no kuriem apmēram pusi laika notiek studijas skolās Šveicē, jūs iemācīsieties daudz ko: ēdiena un dzēriena vadību, mārketingu, pasākumu vadību, visus klientu apkalpošanas aspektus un vēl vairāk.

Pirmais gads

Intensīvo mācību laikā piecos mēnešos skolā pirmajā gadā visvairāk uzmanības tiek veltīts ēdienu un dzērienu vadībai. Paralēli praktiskajai daļai jūs mācīsieties izmaksu vadību, ēdienkartes plānošanu, grāmatvedības pamatus un apkalpošanu. Po pēc šīs praktiskās apkalpošanas, saistīto teorētisko tēmu un vadības kursa noklausīšanās jūs būsiet sagatavojušies veikt pirmo sešus mēnešus ilgstošo praksi.

Otrais gads

Atgriežoties skolā pēc pirmā semestra un prakses, jums garantēti būs kompetence ēdienu un dzērienu jomā, kas nepieciešama starptautiskās dārgās viesnīcās. Otrajā gadā notiek iedziļināšanās pieczvaigžņu viesnīcu darbībā. Programmā paredzēti ne tikai klientu apkalpošanas un izmitināšanas nodaļas vadības kursi, bet arī līderības, mārketinga, pasākumu organizēšanas, grāmatvedības un daudzi citi kursi. Studijas pabeigsiet vēl pēc sešu mēnešu prakses un jau būsiet sagatavojušies veiksmīgai starptautiskai karjerai viesnīcu vadības nozarē.

Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk!

hotel operations management

Starptautiska apmaksāta prakse

Studiju laikā apmaksātas prakses ilgums ir viens gads. Šī prakse bieži notiek 5 zvaigžņu viesnīcās vai kūrortos. Izmantojot plašo skolas starptautisko kontaktu tīklu, jums būs iespēja veikt praksi tieši tur, kur gribēsiet – jebkurā pasaules vietā. Pirmo praksi iesakām iziet ēdienu un dzērienu industrijā, bet otro – klientu apkalpošanā. Pēc studijām iegūsiet ne tikai ļoti plašu viesnīcu vadības izglītību visos viesnīcu biznesa aspektos, bet arī starptautisku darba pieredzi pasaules slavenākajās viesnīcās. Tā sagatavosieties ātrai starptautiskai karjerai vienā no pasaulē lielākajām biznesa nozarēm.

Pieteikuma dokumenti:

  • dokuments par vidējo izglītību;
  • CV;
  • motivācijas vēstule;
  • pases kopija;
  • aizpildīta pieteikuma veidlapa.
Iesniedziet pieteikumu studijām jau šodien!